fbpx

Nadchodzi wielki finał ANMów, Arena Night Magic Invitational

Finał sezonu musi być z przytupem – ogłaszamy zatem zbliżający się na horyzoncie „STOMP!” i przybliżamy informacje o celu wygrywania w ANMach!

Czym jest ANM Invitational?
ANM Invitational to turniej wieńczący półroczny sezon turniejów Arena Night Magic, organizowany przez jedyny Polski sklep WPN Premium – Magic Cafe, oraz portal Guildmage.pl

Kto może wziąć udział?
Turniej ma charakter zamknięty. Zaproszeni do udziału są zwycięzcy wszystkich 24 turniejów Arena Night Magic od początku sezonu, dwa zaproszenia niespodzianka o których szczegóły podamy wkrótce, oraz gracze którzy najwięcej razy byli w TOP8 dopóki nie zostanie osiągnięty limit 32 uczestników.

Czy grając regularnie mam szansę uzyskać zaproszenie?
Oczywiście! 6 zaproszeń zostaje przyznanych dla osób z największą ilością rezultatów TOP8 w przeciągu sezonu które nie uzyskały do tej pory kwalifikacji. Przy regularnym uczestnictwie jest bardzo duża szansa, że nawet nie wygrywając żadnego turnieju można uzyskać zaproszenie na finał!

Kiedy to będzie i w jakim formacie?
Planujemy przeprowadzić turniej w weekend: 12 i 13 Września 2020. Turniej odbędzie się tak jak ANMy – na Arenie, w Standardzie best of 3.

Jakie będą nagrody i wpisowe?
Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów ze sponsorami, ale radzimy uwierzyć – będziecie bardzo zadowoleni! 🙂 Wpisowego nie będzie, udział w turnieju jest dodatkową nagrodą dla najlepszych graczy w przekroju sezonu!

Jaka będzie struktura turnieju?
W pierwszym dniu zmagań zagramy 6 rund swissa, po których TOP16 awansuje do drugiego dnia. W drugim dniu zagramy od zera 5 rund swissa, w których decyzja play-draw będzie należała do osoby, która po 1 dniu będzie wyżej w swissie. Całość zakończymy single elimination TOP8.

Gdzie mogę się dowiedzieć kto już się zakwalifikował?
Polecamy nasze wydarzenie na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować też o nowych nagrodach w turnieju.

Jeśli się nie zakwalifikuję, będę mógł śledzić turniej?
Jasne, że tak! Będziemy bardzo zachęcać uczestników do streamowania turnieju, a jeśli to tylko możliwe postaramy się im sami udostępnić laptopy nadające się do streamowania dla uczestników 🙂

Magic Cafe
Author: Magic Cafe

Dodaj komentarz