fbpx

Podcast #11 – Ikoria sealed oraz drafty War of the Spark

Na pewno przyda się przed post-prerelease’ami.

Zmieniamy się dla Was! Jedenasty odcinek nagraliśmy za pomocą platformy Streamyard, która, podobnie jak Zoom, pozwala połączyć się kilku osobom w jedno „studio” na żywo i jednocześnie pokazywać nasze twarze i zawartość ekranu. Bez użycia OBSa i bez niepotrzebnych przerw związanych z ograniczeniami czasowymi konferencji na Zoomie.

Niestety odbiło się to trochę na jakości obrazu i zdowngrade’owaliśmy się do 720p, a także mikrofon Radka w tym odcinku jest wyjątkowo cicho, co udało nam się rozwiązać dopiero po nagraniu. Dlatego zalecam odsłuch na słuchawkach i ekstra skupienie, kiedy Radek dochodzi do głosu. W kolejnym odcinku o limited audio będzie idealne. Co do samego Streamyarda zaś, jego olbrzymią zaletą jest to, że pozwala nam streamować audycję na żywo na dwie platformy jednocześnie – Twitch oraz Facebook. Dzięki temu możemy dotrzeć do większej liczby osób, a to oznacza więcej interakcji na żywo. Mam tylko nadzieję, że uda się wrócić do rozdzielczości Full HD.

W jedenastym odcinku poruszamy dwa tematy. Pierwszy to sealed deck Ikorii, bardzo różny od draftów. Dobry i wymagający format, który za kilka dni możecie mieć okazję sprawdzić na post-prerelease’ach w lokalnych sklepach. Tym bardziej polecam posłuchać ten właśnie odcinek. Pod spodem znajdują się decki omawiane w odcinku. Klikajcie obrazki, żeby powiększyć:

W drugiej części wracamy do War of the Spark i robimy szybką powtórkę z najlepszych archetypów, jakie można wydraftować w tym środowisku. Dlaczego wracamy do Wara? Od zeszłej środy znowu można draftować ten format na Magicu Online. Spieszcie się jednak, bo drafty kończą się w środę 3 czerwca, a ceny kart wypadają bardzo dobrze w stosunku do Ikorii, więc dużo bardziej opłaca się draftować, póki można. Dla przypomnienia artykuł, którym posiłkowaliśmy się podczas audycji: link do artykułu Urlicha.

Za pomocą poniższego playera możecie posłuchać podcastu bezpośrednio na stronie lub pobrać go na swoje urządzenie:

Tutaj znajdziecie link do jedenastego odcinka na Spotify.

Mamy również nagranie z naszej audycji, która była emitowana na żywo na Twitchu i Facebooku:

Poprzednie odcinki znajdziecie na podstronie /podcast/

Kolejny odcinek nagrywamy w czwartek 11 czerwca o 20:00. Zapraszamy na nasz kanał Twitch i fanpage na Facebooku. Będziecie mogli zadawać pytania na czacie, na które będziemy na żywo odpowiadać i w ten sposób Wy też możecie stać się częścią podcastu.

Poza tym bardzo mocno prosimy o przesyłanie uwag na temat rzeczy, które możemy poprawić i zmienić. Dzięki Wam podcast staje się lepszy, lepiej przyswajalny, a każdy feedback to ekstra motywacja, żeby nagrywać kolejne odcinki!

Avatar
Author: Paweł Bujanowicz
http://www.twitter.com/bujanowicz

Dodaj komentarz