Throne of Eldraine – pełny spojler

Throne of Eldraine to 82 dodatek do gry Magic: the Gathering, który wprowadza nas w zupełnie nowy świat inspirowany z jednej strony legendą o Królu Arturze z Camelot, a z drugiej Baśniami braci Grimm. Główny set składa się z 269 kart, który przeplatany jest kartami premium z alternatywnymi artami. Dodatek wychodzi na rynek 4 Października…

Throne of Eldraine to 82 dodatek do gry Magic: the Gathering, który wprowadza nas w zupełnie nowy świat inspirowany z jednej strony legendą o Królu Arturze z Camelot, a z drugiej Baśniami braci Grimm. Główny set składa się z 269 kart, który przeplatany jest kartami premium z alternatywnymi artami. Dodatek wychodzi na rynek 4 Października 2019.

Ale już dziś mamy okazję zobaczyć pełny spojler kart z Throne of Eldraine, który znajdziecie poniżej.

Zanim jednak przejdziecie do przeglądania kart zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, do obejrzenia trailera nowego dodatku.

Oficjalny trailer


Pełny spojler

White

Blue

Black

Red

Green

Multicolor

Artifact

Lands

Planeswalker Deck

Brawl

Alter arty

White

Blue

Black

Red

Green

Multicolor

Artifact

Lands

Author: Daniel Smyl
Pomysłodawca i twórca portalu Guildmage.pl. W MTG gra od kilku lat. Najchętniej Standard i Modern. Sporadycznie Limited. Sukcesy odnosi przede wszystkim w sferze finansowej MTG czego nie można powiedzieć o grze turniejowej.

Dodaj komentarz