Share

18000 tixów za pierwsze miejsce! PL #78

Paweł Bujanowicz10.06.2022Czas czytania: < 1 minuta

Serdecznie zaprszam do odsłuchu najnowszego odcinka Podcastu Limited, w którym opowiem o cyklu bardzo atrakcyjnych turniejów na MTGO.

W skrócie: musicie zrobić wynik 4-1 lub 5-0 w formacie legacy, vintage, modern lub pioneer oraz 4-1 lub 5-0 w sealedzie Masters 25, Vintage Masters, Modern Horizons lub Modern Horizons 2. Za tak dobry wynik dostaniecie token constructed i token limited. Musicie zdobyć dwa różne tokeny, żeby wziąć udział w wielkim finale 25 czerwca 2022. Jego formatem będzie uwielbiane przez graczy Modern Horizons 2 – sealed w swissie i draft w limited.

Za pierwsze miejsce można wygrać playset (4 sztuki każdej karty) z każdego dodatku legalnego na MTGO. A taki zestaw warty jest ponad 18000 ticketów, czyli bagatela sześćdziesiąt tysięcy złotych. Pozostałe miejsca również są nieźle nagradzane, ale o tym możecie posłuchać w odcinku. Do usłyszenia!

Link do oficjalnego newsa na magic.wizards.com

Spodobał Ci się ten wpis?

Jeśli chcesz czytać takich więcej, doceń naszą pracę i następne zakupy z ulubionej karcianki zrób w naszym sklepie. Każdy zakup to procent dla naszej redakcji, co przekłada się na rozwój serwisu. Dzięki, że jesteś!

Author avatar

Paweł Bujanowicz

Zapraszam na mój profil na twitterze, na którym publikuję zwycięskie listy z draftów na Magic: the Gathering Online: klik!