Amonkhet Remastered debiutuje na MTG Arena

Paweł Bujanowicz 13.08.2020 0 komentarzy

Przedruk brzmi dziwnie w przypadku produktu 100% digital, ale faktem jest, że w końcu dostajemy swego rodzaju wsteczną kompatybilność areny z kartami wcześniej wydrukowanymi na papierze. Amonkhet oraz Hour of Devastation należą do bloku, który poprzedzał pierwszy dodatek na Arenie po premierze programu – Ixalan. Co prawda kartami z Amonkhetu mogliśmy grać podczas betatestów programu, ale zostały one potem usunięte, a zawartość wszystkich kont wyczyszczona. Teraz czas na reintrodukowanie tych kart z powrotem, ale z fajną otoczką, w formie całego dodatku. Przed Wami Amonkhet Remastered.

Premiera dodatku już za kilka godzin, czyli dzisiaj 13.08.2020 ok. 19:00.

Amonkhet Remastered to 338 kart z Amonkhetu oraz Hour of Devastation, a także kilka kart dodatkowych, które klimatem pasują do świata Amonkhetu i twórcy gry postanwili wykorzystać premierę dodatku, aby dodać je do formatu historic. Wszystkie karty z Amonkhet Remastered omijają standard i trafiają prosto do Historica. Oto lista dodatkowych kart:

Nie patrząc na powyższą listę, poniżej zamieszczam 8 kart z każdego koloru, które wydają mi się najlepsze lub są jednymi z najmocniejszych i niemal na pewno będą grane w taliach z najwyższych miejsc laddera. W czarnym miałem problem, więc traktujcie to jako ciekawostkę.

Dodatek bęzie dostępny w formie boosterów, karty będzie można craftować, ale też zdobywać poprzez granie draftów i sealedów, co postaramy się dla Was postreamować w najbliższym czasie.

Pełną listę kart znajdziecie tutaj.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *