Arena Night Magic #2 – zapraszamy ponownie

Magic Cafe 21.03.2020 0 komentarzy

Pierwszy turniej z cyklu Arena Night Magic okazał się niemałym sukcesem. Niemal pięcdziesięciu uczestników zaowocowało pulą nagród w wysokości 1200 zł! To chyba całkiem nieźle, jak na internetowego FNMa, prawda? Zachęceni ciepłym przyjęciem wydarzenia i pytaniami o kolejne, nie mogliśmy długo czekać i znowu postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Kolejny ANM odbędzie się w najbliższy piątek, a dzięki doświadczeniom z pierwszego, tym razem planujemy kilka usprawnień i jeszcze lepszą organizację. Szczegóły prezentują się następująco:

Kiedy?
Turniej odbędzie się w piątek 27 marca i rozpocznie się o godzinie 17.00.

Jaki format?
Standard, best of 3. Rozegramy liczbę rund adekwatną do liczby uczestników w systemie swiss, a następnie single elimination TOP 8. Rundy odbywają się poprzez tryb “Tournament Challenge”, co oznacza 30 minut na gracza. Koniec czasu gracza oznacza przegraną. Nie dopuszczalne są remisy.

Jak zorganizowany będzie turniej?
Kilka minut przed startem warto pojawić się na naszym kanale Discord. Tam będziemy prowadzić całą komunikację w czasie turnieju. Wszystkie pairingi i wyniki będą pojawiać się na platformie Battlefy. Tutaj znajduje się link do turnieju. Będziecie mieli do niego dostęp po otrzymaniu specjalnych, unikalnych kodów wstępu.

Nie musicie dodawać przeciwnika do znajomych, wystarczy użyć Direct Challenge.

Jakie są nagrody?
100% opłaconych wpisowych tworzy pulę nagród. Każdy uczestnik, który zajmie miejsce premiowane nagrodami, może wydać je w krakowskim sklepie Magic Cafe. Nagrody otrzyma TOP 8 uczestników według rozkładu:

  • 1 miejsce – 40% puli
  • 2 miejsce – 20% puli
  • 3-4 miejsce – 10% puli
  • 5-8 miejsce – 5% puli

Nie jestem z Krakowa, chciałbym odebrać nagrodę
Przde wszystkim zapraszamy po odbiór nagród do naszego pięknego miasta, jeśli tylko będzie to możliwe. Jeżeli jednak nie chcesz czekać, prześlemy Ci dokładne zdjęcia naszego ogromnego asortymentu wraz z cenami, abyś mógł wybrać interesujące Cię produkty i wyślemy pocztą za standardowy koszt wysyłki. W skład asosrtymentu wchodzą zarówno akcesoria, jak i produkty od Wizards of the Coast: boostery, challenger decki itp.

Jak się zapisać?
Aby zostać uczestnikiem należy wpłacić 25 zł na numer konta bankowego sklepu Magic Cafe:
55 1910 1048 2640 2103 4918 0001 z tytułem „ANM2 Cafe”, następnie wysłać wiadomość przez messengera Magic Cafe, w której zawarte będą:

  1. Potwierdzenie przelewu
  2. Nick i Challenger Code z Magic Arena (np. Jace#12345)
  3. Nick na Discordzie
  4. Numer DCI

Do kiedy trwają zapisy?
Wiadomości z potwierdzeniami przyjmujemy najpóźniej 60 minut przed startem turnieju. W odpowiedzi otrzymacie unikalny kod do zapisania się na turniej na platformie Battlefy.

Czy wymagane są decklisty?
Oczywiście. Nie musicie wysyłać ich w momencie zapisania się, ale prosimy o screenshoty decklist najpóźniej 60 minut przed startem turnieju.

Co jeśli nie będę mógł zagrać, a opłacę wcześniej wpisowe?
Jeśli zgłosisz nam swoją absencję najpóźniej na godzinę przed startem turnieju, to odeślemy Twoje wpisowe z powrotem. Jeśli nie przystąpisz do turnieju bez wcześniejszego uprzedzenia, Twoje wpisowe trafia do puli nagród.

A jeżeli spóźnię się na turniej?
Możesz zacząć grę od drugiej rundy, ale oznacza to 0 punktów za rundę pierwszą.

Macie wydarzenie na fejsbuku?
No jasne! Znajdziecie je tutaj.

Mam więcej pytań…
Zapraszamy do sekcji komentarzy lub na nasze strony fb:

Na końcu chcielibyśmy prosić o kulturalne zachowanie się i fair play. Pamiętajcie, że po drugiej stronie monitora znajduje się żywa osoba, a wszelkie przejawy chamstwa i agresywnego zachowania mogą zostać ukarane tak, jak na papierowym turnieju.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *