Które karty z Zendikar Rising zagrają w constructed? Spoilery cz. 1

Guildmage 15.09.2020 0 komentarzy

Wiecie jak powstają nasze podcasty? W każdy wtorek o 20:00, a także w co drugi czwartek w przypadku limited, spotykamy się w wirtualnym studio, żeby przez ponad godzinę porozmawiać o najbardziej gorących tematach w świecie MtG. Dużą część naszych rozmów stanowi omówienie najnowszych talii, które zajęły topowe miejsca w turniejach on-line, czy – tak jak w przypadku tego wideo – dyskusja na temat spoilerów z najnowszych dodatków. Te tematy są dobre, bo przyciągają dużo widzów, treści są świeże i w każdym odcinku mamy o czym rozmawiać. Sporo osób ogląda nas na żywo i filmy z transmisji są potem dostępne na Facebooku i przez jakiś czas na Twitchu… ale nie wszyscy o tym wiedzą i część z Was czeka na posty na naszej stronie. Czasami mijają nawet dwa tygodnie, zanim film pojawi się na YouTube, a nagranie audio na Podbean i Spotify.

Postanowiliśmy usprawnić ten proces.

Filmy na YouTube to nic innego jak surowy zapis z nagrania na żywo przeniesiony 1:1 z platformy Streamyard, której używamy do nagrań. Te filmy będziemy publikować w dzień po nagraniu, tak żebyście mogli oglądać treść, zanim ta zdąży się przeterminować. W końcu nikt nie chce słuchać o taliach, które np. zdominowały modern, a po ogłoszeniu banów zupełnie zniknęły.

Na pełnoprawne odcinki podcastu w formie dźwiękowej będziecie musieli poczekać trochę dłużej. Dzieje się tak dlatego, że obróbka audio z nagrywania to trochę więcej pracy, niż wrzucenie filmu na YouTube. Nasz arcymag, Daniel Smyl, wycina wszystkie “yyy”, “eee”, skrzypiące krzesło Jędrka i niezręczną ciszę z każdego odcinka, który jest wrzucany na Spotify i Podbean. A jak pewnie się domyślacie, prowadzenie Guildmage’a nie jest jego jedynym zajęciem, stąd czasami odcinki pojawiają się z dużym opóźnieniem i choć bardzo staramy się nadrobić zaległości, to cały czas montaż dźwięku powoduje, że jesteśmy trochę w tyle.

Mamy nadzieję, że dobrze przyjmiecie tę zmianę i będziecie wyrozumiali w kwestii opóźnień nowych odcinków w serwisach streamujących audio.

A przed Wami jeden z najnowszych odcinków, w którym Jedrek, Alan i Sodek omawiają najnowsze listy i spoilery z pierwszego tygodnia oficjalnych przecieków:

Trzydziesty odcinek podcastu już wkrótce trafi na Podbean i Spotify. Stay tuned!

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *