Modern Horizons 3 – galeria kart

Daniel Smyl14.06.2024Czas czytania: 19 minut(y)

Z ogromną radością przedstawiamy wam najnowszy dodatek do gry – Modern Horizons 3, który pojawił się 14 czerwca 2024 roku. Ten zestaw to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów MTG.

Modern Horizons 3, podobnie jak wcześniejsze Modern Horizons i Modern Horizons 2, wprowadza aż 303 nowe karty do formatu Modern i Eternal, które nigdy nie będą legalne w Standardzie. To jeden z najważniejszych zestawów tego roku, zawierający 261 regularnych kart (80 common, 101 uncommon, 60 rare, 20 mythic) i losowo dodawane wersje premium. Wśród nich znajdziemy 25 dwustronnych kart oraz karty z alternatywnymi ramkami, pełną ilustracją (w tym Eldrazi Basic Lands i Snow-covered Wastes), retro ramkami i wiele innych wyjątkowych alternatywnych wersji.

Modern Horizons 3 jest dostępny zarówno na Magic Online, jak i MTG Arena, gdzie jest legalny w formatach Historic i Timeless. Wraz z premierą zestawu wprowadzono również zmiany nazw, takie jak Umbra armor (dawniej Totem armor) i Kindred (dawniej Tribal), a także połączenie typów stworzeń Naga, Viashino i Cephalid z odpowiednio Snake, Lizard i Octopus.

Zapraszamy do odkrywania wszystkich nowości, jakie oferuje Modern Horizons 3, i cieszenia się nowymi strategiami i kartami w waszych ulubionych formatach!

Sponsor serii Modern Horizons 3: OKO

Sponsorem spojlera oraz serii analiz limited jest marka OKO, która wraz z Guildmage stworzyła kolekcję ubrań Mana Folklore.

https://shop.oko.gg/collections/guildmage-x-oko

Rabat 20% dla naszej społeczności z hasłem: GUILDMAGE


Galeria Modern Horizons 3

Spodobał Ci się ten wpis?

Jeśli chcesz czytać takich więcej, doceń naszą pracę i następne zakupy z ulubionej karcianki zrób w naszym sklepie. Każdy zakup to procent dla naszej redakcji, co przekłada się na rozwój serwisu. Dzięki, że jesteś!

Author avatar

Daniel Smyl

Pomysłodawca i twórca portalu Guildmage.pl. W MTG gra od ponad 10 lat. Najchętniej Standard i Modern. Sporadycznie Limited. Sukcesy odnosi przede wszystkim w sferze finansowej MTG czego nie można powiedzieć o grze turniejowej.