Nadchodzi Tolaria Online – Kaldheim

Guildmage 14.02.2021 0 komentarzy

Czym jest Tolaria Online – Kaldheim? To follow-up do „The Limited of Poland”, turnieju dla samozwańczej ósemki najlepszych drafterów w Polsce. Tym razem zagrać może każdy, choć trzeba będzie spełnić pewne warunki. Oddajmy głos do Michała Pajka, który jest pomysłodawcą inicjatywy i autorem poniższej notki prasowej:

W dniach od 20 do 21 marca 2021 odbędzie się Tolaria Online – Kaldheim. To duże wydarzenie skierowane jest do polskich graczy Magic: the Gathering limited. Będzie to największy polski pandemiczny event limited organizowany w sieci. Tolaria Online ma na celu wyróżnienie polskich graczy limited w cyfrowych wersjach gry Magic: the Gathering. Najlepsi gracze na platwormach MTG Arena oraz MTG Online spotkają we wspólnym turnieju współzawodnicząc o tytuł Najlepszego Polskiego Gracza Limited w bieżącym formacie. Tym razem polem zmagań będzie Limited Kaldheim! Pierwszy turniej w wersji „beta” odbył się 27 grudnia 2020 pod nazwą The Limited of Poland. Była to jednak forma ograniczona do ósemki wybranych polskich graczy zaproszonych do udziału przez organizatora. Formatem był draft Zendikar Rising. Zwycięzcą został Jakub Janeczek. W turnieju brali udział także: Grzegorz „Urlich” Kowalski, Radosław „Ishan” Kaczmarczyk, Maciej „Duo” Janik, Paweł „Buja” Bujanowicz, Michał Surma, Daniel „Sołtys” Sołtysik oraz Olaf „bananolaf” Susicki. Wydarznie było streamowane na kilku kanałach jednocześnie, a wszystkie te relacje pojawiły się na fanpage Tolarii.

Tolaria Online – Kaldheim

Na podsumowanie formatu limited Kaldheimu przewidziane jest jeszcze większe wydarzenie bez limitu graczy. Tolaria Online będzie się składać Day 1 (sealed) i Day 2 (draft).

Jak się zapisać?

Udział w Tolarii Online jest darmowy. Jak się zakwalifikować? Pierwszy sposó to wysłanie do organizatora screenshota z potwierdzeniem zdobycia rangi Mythic (w limited) na MTG Arena w sezonie Luty 2020 lub Marzec 2020. Drugi sposób to wysłanie screenshota ze zdobycia przynajmniej siedmiu trophy na MTG Online w formacie Kaldheim Draft League. Ostatecznym terminem na zdobycie i zgłoszenie tych osiągnięć jest 14 marca. Screenshoty wysyłajcie na adres michal.j.pajek@gmail.com.

Nagrody

Już teraz wiemy, że do wygrania dla Top 4 będą minimum trzy booster boxy Kaldheim. Nagrody jednak mogą być jeszcze większe, bo… tym razem i to Wy możecie wesprzeć event, aby pomóc stać mu się jeszcze bardziej atrakcyjnym i nośnym! Na serwisie wspieram.to ruszyła zbiórka funduszy, gdzie w sposób donacyjny („ile łaska”) można dokonać wpłaty, aby wesprzeć naszą inicjatywę!

Organizatorem głównym Tolarii Online – Kaldheim jest Nostalgia Cube, promotor formatów limited wśród polskich graczy. Współpraca w celu organizacji nagród – krakowski sklep Magic Cafe! Dodatkowe nagrody od sklepu Merfolk z Pruszkowa. Patronami medialnymi wydarzenia są serwisy Guildmage.pl oraz Psychatog.pl. Partnerem wydarzenia jest organizacja Witchhub, dzięki której zobaczycie profesjonalną relację wideo z turnieju.

» Link do wydarzenia na FB

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *