Nowy rok, nowe metagame? (Podcast #56)

Guildmage 08.01.2021 0 komentarzy

LEGACY

mw_94gA – UWR CounterMentor

1. miejsce, Challenge

Planeswalker (2)
Teferi, Time Raveler

Creature (8)
Dreadhorde Arcanist
Monastery Mentor

Sorcery (7)
Ponder
Preordain
Sevinne’s Reclamation

Instant (19)
Brainstorm
Daze
Force of Negation
Force of Will
Lightning Bolt
Swords to Plowshares

Artifact (5)
Arcum’s Astrolabe
Pithing Needle

Enchantment (3)
Counterbalance
Lands (16)
Flooded Strand
Prismatic Vista
Scalding Tarn
Snow-Covered Island
Snow-Covered Mountain
Snow-Covered Plains
Tundra
Volcanic Island

Sideboard (15)
Blood Moon
Court of Grace
Pyroblast
Pyroclasm
Red Elemental Blast
Surgical Extraction
Torpor Orb
Wear // Tear

ecobaronen – 4c Hogaak

Top 4, Challegne

Creature (24)
Bloodghast
Gravecrawler
Hedron Crab
Hogaak, Arisen Necropolis
Stitcher’s Supplier
Vengevine

Sorcery (9)
Cabal Therapy
Careful Study
Faithless Looting

Artifact (4)
Altar of Dementia

Enchantment (4)
Bridge from Below
Lands (19)
Badlands
Bayou
Bloodstained Mire
Dryad Arbor
Misty Rainforest
Polluted Delta
Underground Sea
Verdant Catacombs
Volcanic Island
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Assassin’s Trophy
Force of Vigor
Leyline of the Void
Thoughtseize

AnziD – SnowBreacher

Top 4, Challenge

Planeswalker (6)
Narset, Parter of Veils
Oko, Thief of Crowns
Teferi, Time Raveler

Creature (6)
Hullbreacher
Ice-Fang Coatl
Uro, Titan of Nature’s Wrath

Sorcery (7)
Day’s Undoing
Ponder
Terminus

Instant (15)
Brainstorm
Flusterstorm
Force of Negation
Force of Will
Swords to Plowshares

Artifact (4)
Arcum’s Astrolabe

Enchantment (2)
Carpet of Flowers
Sylvan Library
Lands (20)
Flooded Strand
Misty Rainforest
Mystic Sanctuary
Prismatic Vista
Snow-Covered Forest
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains
Tropical Island
Tundra
Volcanic Island

Sideboard (15)
Carpet of Flowers
Terminus
Back to Basics
Containment Priest
Damping Sphere
Ethersworn Canonist
Izzet Staticaster
Pyroblast
Red Elemental Blast
Relic of Progenitus
Rest in Peace
Veil of Summer
Wilt

MODERN

Phill_Hellmuth – Money Tribal

1. miejsce, ManaTraders

Planeswalker (6)
Teferi, Hero of Dominaria
Teferi, Time Raveler
Wrenn and Six

Creature (6)
Uro, Titan of Nature’s Wrath
Omnath, Locus of Creation

Sorcery (1)
Hour of Promise

Instant (18)
Aether Gust
Path to Exile
Cryptic Command
Force of Negation
Mana Leak
Growth Spiral
Lightning Bolt
Lands (28)
Raugrin Triome
Ketria Triome
Mystic Sanctuary
Field of the Dead
Snow-Covered Forest
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains
Stomping Ground
Forest
Steam Vents
Misty Rainforest
Scalding Tarn
Breeding Pool
Flooded Strand
Temple Garden
Hallowed Fountain

Sideboard (15)
Celestial Purge
Supreme Verdict
Pithing Needle
Ashiok, Dream Render
Aether Gust
Veil of Summer
Mystical Dispute
Soul-Guide Lantern

Lord_of_puntlantis – kURde Balans

9. miejsce (7-2), Challenge

Creature (8)
Brazen Borrower
Simian Spirit Guide
Greater Gargadon

Sorcery (16)
Restore Balance
Ancestral Vision
Crashing Footfalls
Finale of Promise
Serum Visions

Instant (15)
Force of Negation
Opt
Electrodominance
Lightning Bolt

Enchantment (4)
As Foretold
Lands (17)
Island
Fiery Islet
Scalding Tarn
Mountain
Steam Vents
Misty Rainforest
Spirebluff Canal

Sideboard (15)
Blood Moon
Spell Pierce
Pithing Needle
Anger of the Gods
Flusterstorm
Leyline of Sanctity
Mystical Dispute

5c_Bloodmoon – 4C Cat Lady

26. miejsce (7-2), ManaTraders

Planeswalker (6)
Wrenn and Six
Saheeli Rai

Creature (26)
Omnath, Locus of Creation
Lotus Cobra
Skyclave Apparition
Uro, Titan of Nature’s Wrath
Felidar Guardian
Renegade Rallier
Birds of Paradise
Noble Hierarch
Voice of Resurgence

Sorcery (3)
Eldritch Evolution

Enchantment (4)
Oath of Nissa
Lands (21)
Horizon Canopy
Raugrin Triome
Snow-Covered Forest
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains
Waterlogged Grove
Prismatic Vista
Stomping Ground
Temple Garden
Misty Rainforest
Breeding Pool
Windswept Heath
Hallowed Fountain

Sideboard (15)
Celestial Purge
Path to Exile
Dovin’s Veto
Veil of Summer
Klothys, God of Destiny
Soul-Guide Lantern

colomo1 – UW Duchy

Top 4, Challenge

Creature (36)
Drogskol Captain
Glasspool Mimic
Mausoleum Wanderer
Rattlechains
Selfless Spirit
Shacklegeist
Skyclave Apparition
Spectral Sailor
Spell Queller
Supreme Phantom

Artifact (4)
Aether Vial
Lands (20)
Cavern of Souls
Flooded Strand
Hallowed Fountain
Horizon Canopy
Moorland Haunt
Seachrome Coast
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains

Sideboard (15)
Damping Sphere
Force of Negation
Kor Firewalker
Path to Exile
Pithing Needle
Remorseful Cleric
Rest in Peace

Jędrek – Baba z mieczem Bancik

Top 8, Challenge

Planeswalker (3)
Jace, the Mind Sculptor
Teferi, Hero of Dominaria

Creature (12)
Ice-Fang Coatl
Snapcaster Mage
Stoneforge Mystic
Uro, Titan of Nature’s Wrath

Sorcery (2)
Oust

Instant (17)
Archmage’s Charm
Cryptic Command
Deprive
Force of Negation
Mana Leak
Path to Exile
Remand
Spell Snare

Artifact (2)
Batterskull
Sword of Feast and Famine
Lands (24)
Breeding Pool
Field of Ruin
Flooded Grove
Flooded Strand
Hallowed Fountain
Misty Rainforest
Mystic Sanctuary
Prismatic Vista
Snow-Covered Forest
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains
Temple Garden

Sideboard (15)
Aether Gust
Aven Mindcensor
Celestial Purge
Dispel
Engineered Explosives
Mystical Dispute
Sword of Fire and Ice
Veil of Summer
Vendilion Clique

Zar0s – UR Living End

9. miejsce, Challenge

Creature (16)
Brazen Borrower
Curator of Mysteries
Street Wraith
Striped Riverwinder
Waker of Waves
Windcaller Aven

Sorcery (8)
Crashing Footfalls
Living End

Instant (13)
Cryptic Command
Electrodominance
Force of Negation
Remand

Enchantment (4)
As Foretold
Lands (19)
Fiery Islet
Island
Misty Rainforest
Mountain
Mystic Sanctuary
Scalding Tarn
Spirebluff Canal
Steam Vents
Tolaria West

Sideboard (15)
Abrade
Aether Gust
Anger of the Gods
Blood Moon
Chalice of the Void
Engineered Explosives
Mystical Dispute
Pithing Needle
Tormod’s Crypt

Sodeq – Belcher

11. miejsce, Challenge

Creature (4)
Simian Spirit Guide

Sorcery (25)
Bala Ged Recovery
Irencrag Feat
Recross the Paths
Reforge the Soul
Sea Gate Restoration
Shatterskull Smashing
Turntimber Symbiosis

Instant (24)
Desperate Ritual
Lightning Bolt
Manamorphose
Pact of Negation
Pyretic Ritual
Spikefield Hazard
Valakut Awakening

Artifact (4)
Goblin Charbelcher

Enchantment (3)
Blood Moon
Sideboard (15)
Lightning Bolt
Anger of the Gods
Defense Grid
Leyline of Sanctity
Nature’s Claim
Veil of Summer
Vexing Shusher

pedrogush – Hammer

1. miejsce, Challenge

Creature (16)
Memnite
Ornithopter
Puresteel Paladin
Stoneforge Mystic

Sorcery (6)
Steelshaper’s Gift
Unearth

Artifact (14)
Colossus Hammer
Cranial Plating
Mishra’s Bauble
Shadowspear
Springleaf Drum

Enchantment (4)
Sigarda’s Aid
Lands (20)
Godless Shrine
Inkmoth Nexus
Marsh Flats
Plains
Silent Clearing
Snow-Covered Plains
Windswept Heath

Sideboard (15)
Auriok Champion
Burrenton Forge-Tender
Disenchant
Lurrus of the Dream-Den
Path to Exile
Pithing Needle
Thoughtseize
Tormod’s Crypt

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *