Otworzyliśmy własny sklep internetowy!

Daniel Smyl 15.08.2020 0 komentarzy

O sklepie

Inicjatywa otwarcia sklepu internetowego powstała we współpracy z krakowskim sklepem (kawiarnią!) Magic Cafe, który był pierwszym lokalem w Polsce z prestiżowym statusem WPN Premium Store. Status ten jest przyznawany LGSom świadczącym graczom Magic the Gathering usługi na najwyższym poziomie, co tyczy się zarówno sprzedaży jak i organizacji turniejów.

Magic Cafe wcześniej nie prowadziło sprzedaży przez Internet, dlatego otwarcie sklepu internetowego jest wydarzeniem, na które czekało wielu stałych klientów z Krakowa i okolic. Teraz możecie złożyć zamówienie on-line i odebrać towar na miejscu, bez ryzyka, że ktoś Was ubiegnie. W przypadku sprzedaży wysyłkowej to Magic Cafe odpowiada za cały proces realizacji zamówienia.

W tym momencie nasz asortyment obejmuje najnowsze wydane przez WotC produkty. Mamy boxy z Double Masters, Mystery Booster, Ikorii i JumpStartu. Oczywiście można kupować je na sztuki. Oprócz tego w sklepie znajdziecie też decki do Commandera, srebrnoramkowe jajcarskie Unsanctioned, trochę akcesoriów i kolekcje 1000 commonów z najnowszych dodatków w super cenie.

Z czasem będziemy rozszerzać produkty dostępne w sklepie, a jeżeli chcecie, żeby znalazło się w nim coś konkretnego, to dajcie znać.

W boxach Double Masters znajdują się dwa losowe Box Toppery. Można znaleźć je również w VIP boosterach.

Dlaczego robić zakupy u nas?

Od kiedy Guildmage zadebiutował w polskim Internecie w czerwcu 2019, napisaliśmy dla Was ponad 150 artykułów, nagrywamy wideo i podcasty oraz informujemy o nowościach ze świata Magic: the Gathering. Wszystko po polsku, z dużą w ostatnim czasie częstotliwością. Wszystko jest za darmo. Nie bombardujemy Was reklamami, nie tworzymy płatnego contentu premium. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami gry, poświęcając na to nasz czas.

Każdy Wasz zakup w sklepie Guildmage to oczywiście zarobek dla nas.

Czytasz regularnie Guildmage’a? Wesprzyj nas i następnym razem zamawiając boostery przez Intenet, zamów je w naszym sklepie.

Dziękujemy za wsparcie!

Guildmage – Polska strona Magica

Czyli Twoje źródło wiedzy o Magic the Gathering. Wraz z uruchomieniem sklepu przebudowaliśmy całą naszą stronę. Wszystko wygląda teraz lepiej, ładuje się szybciej i lepiej działa na urządzeniach przenośnych. Zmianie uległ cały szablon strony, a nowy jest lepiej przystosowany do wyświetlania treści tekstowych i jednocześnie dobrze wspiera działanie sklepu.

Jeżeli znajdziecie na Guildmage’u jakiś błąd lub element interfejsu w języku angielskim – koniecznie dajcie nam znać. Jesteśmy perfekcjonistami i chcemy, żeby wszystko było idealnie.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *