Sideboard “większy” niż deck (Podcast #47)

Guildmage 21.11.2020 0 komentarzy

Jak to możliwe? Przekonajcie się oglądając najnowszy odcinek naszego podcastu o constructed.

PIONEER

Michael Jacob – Mono G Yahtzee, 1. miejsce, 2019 MTGO Champs

Planeswalker (11)
Karn, the Great Creator
Nissa, Who Shakes the World
Vivien, Arkbow Ranger

Creature (20)
Burning-Tree Emissary
Elder Gargaroth
Elvish Mystic
Llanowar Elves
Llanowar Visionary
Voracious Hydra

Enchantment (8)
Oath of Nissa
Wolfwillow Haven
Lands (21)
15 Forest
Hashep Oasis
Nykthos, Shrine to Nyx

Sideboard (15)
Aligned Hedron Network
Damping Sphere
Darksteel Citadel
God-Pharaoh’s Statue
Grafdigger’s Cage
Heart of Kiran
Orbs of Warding
Pithing Needle
Scavenging Ooze
Skysovereign, Consul Flagship
Stonecoil Serpent
The Great Henge
Tormod’s Crypt
Ulamog, the Ceaseless Hunger
Verdurous Gearhulk

Logan Nettles – BUG Delirium, 2. miejsce, 2019 MTGO Champs

Creature (17)
Atris, Oracle of Half-Truths
Ishkanah, Grafwidow
Jace, Vryn’s Prodigy
Murderous Rider
Satyr Wayfinder
Tireless Tracker
Uro, Titan of Nature’s Wrath

Sorcery (8)
Thoughtseize
Traverse the Ulvenwald

Instant (8)
Fatal Push
Heartless Act
Mystical Dispute

Enchantment (3)
Shark Typhoon
Lands (24)
Blooming Marsh
Breeding Pool
Clearwater Pathway
Fabled Passage
Forest
Hinterland Harbor
Island
Overgrown Tomb
Swamp
Watery Grave
Woodland Cemetery
Zagoth Triome

Sideboard (15)
Mystical Dispute
Disfigure
Duress
Elder Gargaroth
Emrakul, the Promised End
Necromentia
Notion Thief
Noxious Grasp
Reclamation Sage
Soul-Guide Lantern

Matti Kuisma – Oops! All Spells, Top 4, 2019 MTGO Champs

Creature (35)
Balustrade Spy
Haunted Dead
Kazandu Mammoth
Narcomoeba
Paradise Druid
Prized Amalgam
Silversmote Ghoul
Sylvan Caryatid
Tangled Florahedron
Undercity Informer
Worldspine Wurm

Sorcery (39)
Agadeem’s Awakening
Bala Ged Recovery
Creeping Chill
Driven // Despair
Duress
Eldritch Evolution
Neoform
Pelakka Predation
Sea Gate Restoration
Thoughtseize
Turntimber Symbiosis

Instant (5)
Hagra Mauling
Vastwood Fortification
Sideboard (15)
Duress
Abrupt Decay
Leyline of the Void
Natural State
Pithing Needle
Reclamation Sage

Oliver Tiu – RW Burn, Top 4, 2019 MTGO Champs

Creature (21)
Eidolon of the Great Revel
Ghitu Lavarunner
Monastery Swiftspear
Soul-Scar Mage
Viashino Pyromancer
Wayward Guide-Beast

Sorcery (4)
Light Up the Stage

Instant (16)
Boros Charm
Lightning Strike
Shock
Wild Slash
Wizard’s Lightning
Lands (19)
Battlefield Forge
Inspiring Vantage
Mountain
Sacred Foundry

Sideboard (15)
Chained to the Rocks
Lurrus of the Dream-Den
Roiling Vortex
Searing Blood
Soul-Guide Lantern

MODERN

Michael Jacob – GW Heliod, 1. miejsce, 2019 MTGO Champs

Creature (28)
Arbor Elf
Auriok Champion
Conclave Mentor
Giver of Runes
Heliod, Sun-Crowned
Ranger-Captain of Eos
Scavenging Ooze
Skyclave Apparition
Spellskite
Spike Feeder
Walking Ballista

Instant (6)
Collected Company
Eladamri’s Call

Enchantment (4) (4)
Utopia Sprawl
Lands (22)
Forest
Gavony Township
Horizon Canopy
Misty Rainforest
Pendelhaven
Plains
Prismatic Vista
Temple Garden
Windswept Heath

Sideboard (15)
Auriok Champion
Skyclave Apparition
Aven Mindcensor
Celestial Purge
Eidolon of Rhetoric
Giant Killer
Path to Exile
Surgical Extraction
Veil of Summer

Logan Nettles – Jund XD, 2. miejsce, 2019 MTGO Champs

Planeswalker (7)
Liliana of the Veil
Wrenn and Six

Creature (11)
Bloodbraid Elf
Kroxa, Titan of Death’s Hunger
Seasoned Pyromancer
Tarmogoyf

Sorcery (8)
Dreadbore
Inquisition of Kozilek
Thoughtseize

Instant (8)
Fatal Push
Kolaghan’s Command
Lightning Bolt

Artifact (2)
Nihil Spellbomb
Lands (24)
Blackcleave Cliffs
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Forest
Mountain
Nurturing Peatland
Overgrown Tomb
Raging Ravine
Stomping Ground
Swamp
Verdant Catacombs
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Fatal Push
Nihil Spellbomb
Ancient Grudge
Ashiok, Dream Render
Boil
Collective Brutality
Fulminator Mage

Matti Kuisma – RUG Control, Top 4, 2019 MTGO Champs

Planeswalker (4)
Jace, the Mind Sculptor
Wrenn and Six

Creature (4)
Uro, Titan of Nature’s Wrath

Instant (22)
Abrade
Archmage’s Charm
Cryptic Command
Force of Negation
Growth Spiral
Lightning Bolt
Mana Leak
Remand
Spell Snare

Enchantment (1)
Shark Typhoon
Lands (29)
Breeding Pool
Field of Ruin
Field of the Dead
Flooded Strand
Forest
Island
Ketria Triome
Lonely Sandbar
Misty Rainforest
Mountain
Mystic Sanctuary
Polluted Delta
Scalding Tarn
Snow-Covered Island
Steam Vents
Sulfur Falls
Waterlogged Grove

Sideboard (15)
Shark Typhoon
Aether Gust
Ashiok, Dream Render
Engineered Explosives
Firespout
Fry
Mystical Dispute
Nightpack Ambusher
Soul-Guide Lantern
Veil of Summer

Oliver Tiu – Money Tribal, Top 4, 2019 MTGO Champs

Planeswalker (5)
Teferi, Time Raveler
Wrenn and Six

Creature (7)
Omnath, Locus of Creation
Uro, Titan of Nature’s Wrath

Sorcery (3)
Hour of Promise

Instant (16)
Aether Gust
Cryptic Command
Force of Negation
Growth Spiral
Lightning Bolt
Mana Leak
Path to Exile
Lands (29)
Breeding Pool
Field of Ruin
Field of the Dead
Flooded Strand
Forest
Hallowed Fountain
Island
Ketria Triome
Misty Rainforest
Mystic Sanctuary
Raugrin Triome
Scalding Tarn
Snow-Covered Forest
Snow-Covered Island
Snow-Covered Plains
Steam Vents
Stomping Ground
Temple Garden

Sideboard (15)
Aether Gust
Field of Ruin
Ashiok, Dream Render
Celestial Purge
Cleansing Wildfire
Condemn
Engineered Explosives
Mystical Dispute
Soul-Guide Lantern
Supreme Verdict
Veil of Summer

MoxSquirrel – RW Heliod

2. miejsce, PTQ

Creature (31)
Auriok Champion
Giver of Runes
Grand Abolisher
Heliod, Sun-Crowned
Luminarch Aspirant
Ranger of Eos
Ranger-Captain of Eos
Skyclave Apparition
Walking Ballista

Instant (2)
Path to Exile

Artifact (4)
Aether Vial
Lands (23)
Arid Mesa
Cavern of Souls
Field of Ruin
Mountain
Plains
Sunbaked Canyon

Sideboard (15)
Path to Exile
Burrenton Forge-Tender
Damping Sphere
Giant Killer
Magus of the Moon
Rest in Peace
Thalia, Guardian of Thraben
Wheel of Sun and Moon

Patxi – UB Szmyd, Top 8, PTQ

Planeswalker (7)
Jace, the Mind Sculptor
Narset, Parter of Veils

Creature (2)
Snapcaster Mage

Sorcery (6)
Bloodchief’s Thirst
Inquisition of Kozilek
Thoughtseize

Instant (20)
Archmage’s Charm
Cling to Dust
Cryptic Command
Fatal Push
Force of Negation
Mana Leak
Remand
Lands (25)
Field of Ruin
Flooded Strand
Geier Reach Sanitarium
Island
Misty Rainforest
Mystic Sanctuary
Polluted Delta
River of Tears
Sunken Hollow
Sunken Ruins
Swamp
Watery Grave

Sideboard (15)
Field of Ruin
Aether Gust
Damnation
Dispel
Eliminate
Entrancing Melody
Kalitas, Traitor of Ghet
Relic of Progenitus
Teferi, Mage of Zhalfir
Teferi’s Puzzle Box

Borjillamtg10 – RB Midrango, 7-2, PTQ

Creature (17)
Kroxa, Titan of Death’s Hunger
Lightning Skelemental
Magmatic Channeler
Scourge of the Skyclaves
Seasoned Pyromancer

Sorcery (10)
Inquisition of Kozilek
Thoughtseize
Unearth

Instant (8)
Fatal Push
Lightning Bolt

Enchantment (3)
Blood Moon
Lands (22)
Blackcleave Cliffs
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Marsh Flats
Mountain
Sunbaked Canyon
Swamp

Sideboard (15)
Abrade
Collective Brutality
Hazoret the Fervent
Ratchet Bomb
Soul-Guide Lantern

Poyo_del_Mal – RG Belcher, 7-2, PTQ

Creature (4)
Simian Spirit Guide

Sorcery (25)
Bala Ged Recovery
Irencrag Feat
Recross the Paths
Reforge the Soul
Sea Gate Restoration
Shatterskull Smashing
Turntimber Symbiosis

Instant (24)
Desperate Ritual
Manamorphose
Pact of Negation
Pyretic Ritual
Spikefield Hazard
Valakut Awakening

Artifact (4)
Goblin Charbelcher

Enchantment (3)
Blood Moon
Sideboard (15)
Anger of the Gods
Boil
Collected Company
Defense Grid
Leyline of Sanctity
Mountain
Thassa’s Oracle
Undercity Informer
Veil of Summer
Wilt

BReal2 – RB Shadow, 6-3, PTQ

Creature (18)
Bomat Courier
Death’s Shadow
Kroxa, Titan of Death’s Hunger
Monastery Swiftspear
Scourge of the Skyclaves

Sorcery (6)
Night’s Whisper
Thoughtseize

Instant (12)
Dismember
Fatal Push
Lightning Bolt
Temur Battle Rage

Artifact (5)
Mishra’s Bauble
Nihil Spellbomb
Lands (19)
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Marsh Flats
Mountain
Polluted Delta
Sunbaked Canyon
Swamp
Verdant Catacombs

Sideboard (15)
Kroxa, Titan of Death’s Hunger
Blood Moon
Engineered Explosives
Kolaghan’s Command
Kozilek’s Return
Lurrus of the Dream-Den
Soul-Guide Lantern

VINTAGE

LORiWWA – Shopsy, 1. miejsce, Challenge

Planeswalker (1)
Karn, the Great Creator

Creature (9)
Golos, Tireless Pilgrim
Lodestone Golem
Phyrexian Revoker

Artifact (27)
Black Lotus
Chalice of the Void
Crucible of Worlds
God-Pharaoh’s Statue
Grafdigger’s Cage
Mana Crypt
Mox Emerald
Mox Jet
Mox Pearl
Mox Ruby
Mox Sapphire
Null Rod
Sol Ring
Sorcerous Spyglass
Sphere of Resistance
Thorn of Amethyst
Trinisphere
Lands (23)
Ancient Tomb
Bojuka Bog
Ghost Quarter
Inventors’ Fair
Karakas
Mishra’s Workshop
Strip Mine
The Tabernacle at Pendrell Vale
Tolarian Academy
Wasteland

Sideboard (15)
The Tabernacle at Pendrell Vale
Crucible of Worlds
Grafdigger’s Cage
Null Rod
Ensnaring Bridge
Mystic Forge
Relic of Progenitus
Stonecoil Serpent
Tormod’s Crypt

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *