Nadchodzą Mistrzostwa Polski Magic: the Gathering!

Magic Cafe22.03.2022Czas czytania: 2 minut(y)

Mistrzostwa Polski powracają! Zapraszamy do Krakowa w dniach 22, 23 i 24 kwietnia na Mistrzostwa Polski Magic: the Gathering organizowane przez portal Guildmage.pl oraz największy w Polsce sklep WPN Premium – Magic Cafe!

UWAGA: Informujemy, że turniej jest inicjatywą oddolną, bez odgórnego kierownictwa Wizards of the Coast. Nie kwalifikuje na żadne wydarzenia organizowane przed Wizards of the Coast, nie wymaga uzyskania kwalifikacji i nie jest częścią programu “Nationals”. Zapraszamy wszystkich graczy z Polski i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć prawdziwe święto polskiego Magica!

Mistrzostwa Polski MtG 2022

Data: 23 i 24 kwietnia 2022. Day one 10:00, day two 9:00.

Lokalizacja: Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22A Kraków

Format: Modern + draft Kamigawa: Neon Dynasty

Ilość rund: 5 + 3 w sobotę oraz 3 + 3 w niedzielę*
*przy minimum stu graczach, w innym wypadku zagramy jedną rundę moderna dziennie mniej.

Struktura: Modern i draft w sobotę, cut do day two z czterema wygranymi. Draft i modern w niedzielę, cut do top 8.

REL (Rules Enforcement Level): Competitive

Wpisowe: I pula 259 zł (do 14 kwietnia), II Pula 299 zł (od 15 kwietnia)

Podział nagród: Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymają nagrody o następującej wartości, w zależności od zajętego miejsca:
9-16: 500 PLN
5-8: 1000 PLN
3-4: 2000 PLN
?: 3000 PLN
?: 5000 PLN

Kwalifikacje: Turniej jest otwarty dla wszystkich graczy z Polski i z zagranicy

Limit miejsc: 300

Kup bilet na Main Event

Nocleg i wyżywienie

Wspólnie z Hotelem Galaxy przygotowujemy dla Was specjalną ofertę, w ramach której będziecie mogli ze specjalnymi zniżkami zakupić pakiety obejmujące bilet na Mistrzostwa Polski, zakwaterowanie w hotelu i wyżywienie. Jeżeli planujecie wziąć udział w samych side eventach, to dla Was również przygotujemy odpowiednie pakiety.

Wariant z noclegiem zawiera w cenie: śniadanie, vat, dostęp do strefy wellness (basen, sauna, jacuzzi ) oraz dostęp do Internetu.

Dostępne warianty zawierają zniżkę w wysokości 40 złotych za noc oraz 5 złotych za dzień wyżywienia w przypadku wybrania pakietu z biletem na main event.

Kup bilet z noclegiem i/lub wyżywieniem

Side eventy

W ramach Mistrzostw Polski organizujemy dużo turniejów towarzyszących: turnieje prerelease dodatku Streets of New Capenna, Modern, Pauper, Vintage Cube, triale w modernie do Mistrzostw Polski, drafty Kamigawa: Neon Dynasty, eight-many w różnych formatach constructed na życzenie, Big Pauper, Big Pioneer, High Stakes Legacy, Big Legacy a także turniej Flesh and Blood w formacie blitz.

Kalendarz turniejów znajdziecie poniżej.

Bilety na wszystkie side eventy (z wyjątkiem tych na życzenie) można kupić na stronie guildmage.pl/tickets.

Skup kart

Podczas całego wydarzenia będziecie mogli upłynnić swoje kolekcje na stoisku Magic Cafe i MTG Spot. MTG Spot będzie również realizować na miejscu odbiór zamówień złożonych przed turniejem. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Sprzedaż akcesoriów i produktów Magic: the Gathering

Codziennie na sali turniejowej będziecie mogli zaopatrzyć się w produkty z naszego szerokiego asortymentu – koszulki na karty, pudełka, maty, kostki i inne. Do tego będziemy dysponować kartami z najnowszych dodatków (Kamigawa: Neon Dynasty, Innistrad: Crimson Vow, Innistrad: Midnight Hunt itd.) sprzedawanymi w boosterach, booster boxach i zestawach od Wizards of the Coast.

Na terenie wydarzenia znajdziecie stanowsika sklepów Magic Cafe, Černý Rytíř oraz Three for One Trading.


Więcej informacji i ogłoszeń znajdziecie na stronie Mistrzostw Polski (mtgkrakow.pl) oraz w oficjalnym wyderzeniu na Facebooku.

Do zobaczenia w Krakowie!

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2022

Spodobał Ci się ten wpis?

Jeśli chcesz czytać takich więcej, doceń naszą pracę i następne zakupy z ulubionej karcianki zrób w naszym sklepie. Każdy zakup to procent dla naszej redakcji, co przekłada się na rozwój serwisu. Dzięki, że jesteś!