The Limited of Poland – wielki draft Zendikar Rising

Guildmage 26.12.2020 0 komentarzy

Przed Wami inicjatywa zorganizowana przez Michała Pajka stojacego m.in. za projektem Nostalgia Cube:

„Nie od wczoraj wiadomo, że wbijanie mythica w limited na MTG Arena jest słabo premiowane przez Wizardów. Limiciarze postanowili zadbać sami o siebie i coś stworzyć. Już teraz przed Wami wersja instant Top 8, która będzie mega widowiskiem dla każdego miłośnika limited!

27 grudnia o 16:00 zgromadzimy 8 wybitnych polskich graczy limited oraz postaci rozpoznawalnych w społeczności MTG. Zagrają draft przez symulator zewnętrzny, a potem 3 rundy turnieju na Arenie. Wszystko będzie streamowane na Facebooku oraz Twitchu, tak by widzom nie umknął żaden pick ani żadna decyzja podjęta przez graczy. Dzięki temu nagrania będą mieć dużą wartość edukacyjną dla wszystkich limiciarzy.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie booster box Zendikar Rising ufundowany przez Nostalgia Cube. Jest to symboliczna nagroda, więc warto zauważyć, że nasi prosi weszli w to przede wszystkim dla idei samego wydarzenia.

A oto jak będzie wyglądać pod: Radek Kaczmarczyk, Maciej Janik, Daniel Sołtysik, Michał Surma, Olaf Susicki, Paweł Bujanowicz, Jakub Janeczek oraz Grzegorz „Urlich” Kowalski

Jeśli teraz wypadnie fajnie, to po sezonie Kaldheim rozszerzymy skalę inicjatywy! Celem jest to, aby wbijanie rangi Mythic na MTGA lub duża trophy na MTGO wiązały się z możliwością wzięcia udziału w fajnym turnieju z przyzwoitymi nagrodami.

Patronami medialnymi wydarzenia są Guildmage oraz Board News!”

Przejdź do strony wydarzenia na Facebooku

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *