Top 5 removalu w modernie

Filip Skórnicki17.11.2021Czas czytania: < 1 minuta

Modern to niesamowicie szeroki format, który opiera się w dużej mierze na stworach. Począwszy od małych agresywnych zagrożeń jak Ragavan, Nimble Pilferer czy [/c]Goblin Guide[/c] przez Puresteel Paladin i Murktide Regent, skończywszy na Primeval Titan oraz Fury – praktycznie co mecz będziemy musieli zareagować na stwory prezentowane przez przeciwnika. Removal odgrywa w modernie kluczową rolę.

W dzisiejszym nagraniu opowiem o tym, jakie według mnie jest top 5 najlepszych kart do interakcji ze stworami – ale nie tylko! Początek listy zawiera również karty warte wspomnienia, które nie znalazły się w samym top 5, ale odgrywają ważną rolę w całym formacie. Sprawdźcie, jakim kartom udało się wejść do rankingu.

Author avatar

Filip Skórnicki

http://www.twitter.com/islandsinfront
Znany również jako "Skura" oraz "IslandsInFront". Od początku swojej rozpoczętej w Gatecrash kariery lubował się w puszczaniu tury i mana leakowaniu tego, co tylko można. Aktualnie tworzy content na Twitterze oraz YouTubie jako IslandsInFront. Znany z fanatycznej fascynacji Beta Islandami i graniem nimi z przodu. Ogromny fan Lay'sów, Present Perfect oraz grania w szaliku. www.twitter.com/islandsinfront

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *