Wygraj bilet na Modern Spellcaster Championship

Guildmage22.10.2021Czas czytania: 2 minut(y)

Modern Spellcaster Wrocław Championship to turniej organizowany przez sklep Mag Planszowy z Wrocławia. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje o turnieju. Jeżeli chcecie wygrać darmowe wejście o wartości 99 złotych (115 w dniu turnieju), przeczytajcie zawartość sekcji „Konkurs”.


Modern Spellcaster Wrocław Championship

Kiedy? 20 listopada 2021, 11:00 (zapisy od 10:00 do 10:50)

Gdzie? Dom Ekonomisty, Łaciarska 28 Wrocław. 100 metrów od Maga Planszowego.

Format? Modern

Rules Enforcement Level? Competitive

Sędzia? Bartłomiej Wieszok (L2)

Nagrody?
1. miejsce – 3x Set Booster Box + Secret Lair April Fools
2. miejsce – 2x Set Booster Box + Bundle
3-4. miejsce – Set Booster Box + Bundle
5-8. miejsce – Set Booster Box
9-16. miejsce – 6x Set Booster

Powyższy podział nagród obowiązuje przy siedemdziesięciu uczestnikach. Przykładowe podziały nagród przy mniejszej ilości graczy znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Wszystkie boxy/boostery/bundle z dodatku Crimson Vow.

Nagrody dodatkowe:
TOP 4 – foil Promo Pack
TOP 8 – buy-a-box promo „Sanctum Prelate”
W drodze losowania 10% uczestników otrzyma komplet 5 promek Love Your LGS!
Dorzucamy Promo Packi w ilości 25% liczby uczestników – w każdej rundzie swiss na losowe stoliki trafią Promo Packi, które zgarną zwycięzcy danej rundy!
Każdy uczestnik otrzyma 10% rabatu na dowolne zakupy (nie łączy się z innymi rabatami/promocjami) w Magu Planszowym w dniu turnieju.

Limit miejsc? 84

Ile rund? Sześć rund swissa + top 8 single elimination

Rejestracja na turniej: Aby wziąć udział w turnieju, należy wykonać poniższe kroki.

1. Zapisać się na listę uczestników w zakładce dyskusja w wydarzeniu na FB (jeśli lista uczestników się nie wyświetla, możecie napisać na messenger Maga Planszowego).

2. Opłacić uczestnictwo, kupując bilet w sklepie internetowym lub osobiście w sklepie Mag Planszowy (Szewska 31, Wrocław). Uwaga! Przy realizacji zakupu w sklepie internetowym prosimy wybrać opcję dostawy „Odbiór osobisty”, a w uwagach podać Imię i Nazwisko zapisywanego gracza (zgodne z podanym na liście uczestników) oraz adres e-mail, na który zarejestrowane jest konto Wizards Account w celu sprawnego dodania gracza do listy uczestników w systemie Event Link w dniu wydarzenia.

3. Przesłać swoją decklistę na adres sklep@magplanszowy.pl w tytule wpisując „Imię nazwisko (lub inne dane podane w tych polach na koncie Wizards) Modern Spellcaster 20.11.21″ najpóźniej do 19.11.2021 włącznie.

4. Potwierdzić obecność w dniu turnieju w sklepie Mag Planszowy, najpóźniej do 10:50.

5. Przybyć na miejsce turnieju, czyli sto metrów od sklepu w wynajętych salach 301, 302 w Domu Ekonomisty (ul. Łaciarska 28). Pierwsza runda startuje o 11:00.

» Link do wydarzenia na Facebooku


Konkurs!

W komentarzu do tego posta umieśćcie zdjęcie Waszego autorstwa przedstawiające Wasz ulubiony deck do moderna. Możecie też napisać o nim kilka słów – ciekawostkę, fajną historię lub cokolwiek innego („Unban twin!”). W piątek 5 listopada o 21:00 wspólnie z ekipą Maga Planoszowego wybierzemy jeden komentarz, który uznamy za najbardziej oryginalny, imponujący lub po prostu zabawny. Jego autor otrzyma darmową wejściówkę na turniej lub zwrot kosztów, jeśli bilet został już zakupiony. Autorzy trzech kolejnych zdjęć otrzymają od nas Foil Promo Pack w dniu turnieju (trzeba być uczestnikiem).

W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Maga Planszowego, a także członkowie redakcji i współpracownicy Guildmage.pl.

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *