Yuta Takahashi wygrywa Worldsy! – PC #74

Guildmage 13.10.2021 0 komentarzy

Poznaliśmy czempiona World Championship XXVII, a oprócz tego w tym odcinku mamy przyjemność gościć Franka Komstę, z którym porozmawiamy o modernie. Decklisty znajdziecie pod filmem.

STANDARD

Lennny – UR Smoki

Top 4, SPTQ

Creature (8)
Goldspan Dragon
Smoldering Egg

Sorcery (13)
Alrund’s Epiphany
Expressive Iteration
Shatterskull Smashing
Thundering Rebuke

Instant (19)
Dissipate
Divide by Zero
Dragon’s Fire
Fading Hope
Jwari Disruption
Memory Deluge
Negate
Prismari Command
Saw It Coming
Spikefield Hazard
Lands (20)
Frostboil Snarl
Hall of Storm Giants
Island
Mountain
Riverglide Pathway

Sideboard (15)
Fading Hope
Prismari Command
Burning Hands
Cinderclasm
Environmental Sciences
Heated Debate
Malevolent Hermit
Mascot Exhibition
Test of Talents

ModiSapiras – Mono W Aggro (ale inne niż ostatnio)

2. miejsce, SPTQ

Creature (32)
Adeline, Resplendent Cathar
Battlefield Raptor
Brutal Cathar
Clarion Spirit
Intrepid Adversary
Luminarch Aspirant
Monk of the Open Hand
Reidane, God of the Worthy
Usher of the Fallen

Instant (2)
Kabira Takedown

Enchantment (4)
Paladin Class
Lands (22)
Faceless Haven
18 Snow-Covered Plains

Sideboard (15)
Elite Spellbinder
Fateful Absence
Guardian of Faith
Portable Hole
Skyclave Apparition

MODERN

Franek Komsta – Lasery

Top 4, Challenge

Creature (12)
Eidolon of the Great Revel
Goblin Guide
Monastery Swiftspear

Sorcery (12)
Lava Spike
Rift Bolt
Skewer the Critics

Instant (17)
Boros Charm
Lightning Bolt
Lightning Helix
Searing Blaze
Shard Volley
Skullcrack
Lands (19)
Arid Mesa
Bloodstained Mire
Inspiring Vantage
Mountain
Sacred Foundry
Snow-Covered Mountain
Sunbaked Canyon
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Deflecting Palm
Lurrus of the Dream-Den
Path to Exile
Roiling Vortex
Sanctifier en-Vec
Smash to Smithereens

AnActualPotato – Młot na konfidentów

Top 4, Challenge

Creature (24)
Dark Confidant
Esper Sentinel
Memnite
Ornithopter
Puresteel Paladin
Stoneforge Mystic

Sorcery (3)
Steelshaper’s Gift
Thoughtseize

Artifact (9)
Colossus Hammer
Shadowspear
Springleaf Drum

Enchantment (4)
Sigarda’s Aid
Lands (20)
Arid Mesa
Flooded Strand
Godless Shrine
Inkmoth Nexus
Marsh Flats
Silent Clearing
Snow-Covered Plains
Urza’s Saga
Windswept Heath

Sideboard (15)
Thoughtseize
Lurrus of the Dream-Den
Manriki-Gusari
Path to Exile
Pithing Needle
Prismatic Ending
Sanctifier en-Vec
Soul-Guide Lantern
Void Mirror

Jiggywiggy – Underworld Breach

Top 8, Challenge

Creature (14)
Brazen Borrower
Dragon’s Rage Channeler
Emry, Lurker of the Loch
Ragavan, Nimble Pilferer
Thassa’s Oracle

Sorcery (4)
Expressive Iteration

Instant (4)
Lightning Bolt
Unholy Heat

Artifact (15)
Aether Spellbomb
Grinding Station
Mishra’s Bauble
Mox Amber
Shadowspear
Springleaf Drum

Enchantment (4)
Underworld Breach
Lands (20)
Island
Minamo, School at Water’s Edge
Misty Rainforest
Mountain
Scalding Tarn
Spirebluff Canal
Steam Vents
Urza’s Saga
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Unholy Heat
Dragon’s Claw
Engineered Explosives
Ensnaring Bridge
Metallic Rebuke
Pithing Needle
Prismari Command
Spell Pierce
Tormod’s Crypt

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *