Żywiołaki zdominowały Modern Showcase – PC #67

Guildmage 11.08.2021 0 komentarzy

Decklisty omawiane w odcinku znajdziecie w dalszej części wpisu, pod filmem.

MODERN

derk714 – Żywiołaki

1. miejsce, Showcase

Creature (32)
Endurance
Flamekin Harbinger
Fury
Lightning Skelemental
Omnath, Locus of Creation
Omnath, Locus of the Roil
Risen Reef
Solitude
Spitebellows
Tangled Florahedron
Thunderkin Awakener
Vesperlark
Voice of Resurgence

Instant (4)
Ephemerate
Lands (24)
Arid Mesa
Cavern of Souls
Fiery Islet
Forest
Indatha Triome
Plains
Raugrin Triome
Sacred Foundry
Steam Vents
Stomping Ground
Sunbaked Canyon
Windswept Heath
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Endurance
Alpine Moon
Chalice of the Void
Engineered Explosives
Force of Vigor
Foundation Breaker
Kaheera, the Orphanguard
Rest in Peace
Wear // Tear

calmdownbronco – 4c Creativity

2. miejsce, Showcase

Planeswalker (10)
Nahiri, the Harbinger
Teferi, Time Raveler
Wrenn and Six

Creature (1)
Emrakul, the Aeons Torn

Sorcery (12)
Hard Evidence
Indomitable Creativity
Prismatic Ending

Instant (12)
Delay
Lightning Bolt
Prismari Command
Remand

Enchantment (1)
Shark Typhoon
Lands (24)
Arid Mesa
Bloodstained Mire
Dwarven Mine
Island
Ketria Triome
Mountain
Raugrin Triome
Sacred Foundry
Scalding Tarn
Steam Vents
Stomping Ground
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Aether Gust
Alpine Moon
Flusterstorm
Mystical Dispute
Plains
Rest in Peace
Serra’s Emissary
Shattering Spree

OddlyUneven – Burn

Top 8, Showcase

Creature (12)
Eidolon of the Great Revel
Goblin Guide
Monastery Swiftspear

Sorcery (8)
Lava Spike
Skewer the Critics

Instant (18)
Boros Charm
Deflecting Palm
Lightning Bolt
Lightning Helix
Searing Blaze
Shard Volley
Skullcrack

Enchantment (2)
Roiling Vortex
Lands (20)
Arid Mesa
Bloodstained Mire
Fiery Islet
Inspiring Vantage
Mountain
Sacred Foundry
Sunbaked Canyon
Wooded Foothills

Sideboard (15)
Deflecting Palm
Roiling Vortex
Skullcrack
Kor Firewalker
Path to Exile
Rest in Peace
Searing Blood
Smash to Smithereens

Jędrek – Grixis Lurrito

Top 16, Showcase

Creature (4)
Snapcaster Mage

Sorcery (8)
Expressive Iteration
Inquisition of Kozilek

Instant (18)
Cling to Dust
Counterspell
Drown in the Loch
Kolaghan’s Command
Lightning Bolt
Terminate
Unholy Heat

Artifact (6)
Engineered Explosives
Mishra’s Bauble

Enchantment (2)
Seal of Fire
Seal of Removal
Lands (22)
Blackcleave Cliffs
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Darkslick Shores
Island
Mountain
Polluted Delta
Scalding Tarn
Steam Vents
Swamp
Watery Grave
Zagoth Triome

Sideboard (15)
Cling to Dust
Engineered Explosives
Alpine Moon
Dress Down
Flusterstorm
Jace, Vryn’s Prodigy
Lurrus of the Dream-Den
Mystical Dispute
Nature’s Claim
Nihil Spellbomb
Ragavan, Nimble Pilferer

Walaoumpa – 4c Lurrito

Top 32, SPTQ

Creature (11)
Dragon’s Rage Channeler
Kroxa, Titan of Death’s Hunger
Ragavan, Nimble Pilferer
Snapcaster Mage

Sorcery (13)
Expressive Iteration
Inquisition of Kozilek
Prismatic Ending
Thoughtseize

Instant (11)
Drown in the Loch
Kaya’s Guile
Kolaghan’s Command
Lightning Bolt
Unholy Heat

Artifact (4)
Mishra’s Bauble
Lands (21)
Blackcleave Cliffs
Blood Crypt
Bloodstained Mire
Godless Shrine
Marsh Flats
Mountain
Raugrin Triome
Sacred Foundry
Scalding Tarn
Steam Vents
Swamp
Watery Grave

Sideboard (15)
Kaya’s Guile
Kolaghan’s Command
Chalice of the Void
Engineered Explosives
Feed the Swarm
Flusterstorm
Lavinia, Azorius Renegade
Lurrus of the Dream-Den
Mystical Dispute
Scourge of the Skyclaves
Void Mirror
Wear // Tear

DreamsOfAshiok – ETron

1. miejsce, Challenge

Planeswalker (4)
Karn, the Great Creator

Creature (16)
Endbringer
Matter Reshaper
Reality Smasher
Thought-Knot Seer
Walking Ballista

Sorcery (1)
All Is Dust

Instant (6)
Dismember
Warping Wail

Artifact (9)
Basilisk Collar
Chalice of the Void
Expedition Map
Lands (24)
Blast Zone
Cavern of Souls
Eldrazi Temple
Urborg, Tomb of Yawgmoth
Urza’s Mine
Urza’s Power Plant
Urza’s Saga
Urza’s Tower
Wastes

Sideboard (15)
Walking Ballista
Ensnaring Bridge
Grafdigger’s Cage
Kozilek, Butcher of Truth
Liquimetal Coating
Pithing Needle
Ratchet Bomb
Skysovereign, Consul Flagship
Soul-Guide Lantern
Spatial Contortion
Sundering Titan
Tormod’s Crypt
Torpor Orb
Trinisphere
Wurmcoil Engine

Yumas2 – GTron

2. miejsce, Challenge

Planeswalker (10)
Karn Liberated
Karn, the Great Creator
Ugin, the Spirit Dragon

Creature (5)
Kozilek, Butcher of Truth
Ulamog, the Ceaseless Hunger
Wurmcoil Engine

Sorcery (10)
All Is Dust
Ancient Stirrings
Sylvan Scrying

Instant (6)
Surgical Extraction
Warping Wail

Artifact (12)
Chromatic Sphere
Chromatic Star
Expedition Map
Lands (17)
Blast Zone
Forest
Sanctum of Ugin
Urza’s Mine
Urza’s Power Plant
Urza’s Tower
Yavimaya, Cradle of Growth

Sideboard (15)
Chalice of the Void
Crucible of Worlds
Dismember
Endurance
Ensnaring Bridge
Force of Vigor
Liquimetal Coating
Oblivion Stone
Sundering Titan
Trinisphere

Talisker – WB Słabe karty.dec

Top 8, Challenge

Creature (18)
Esper Sentinel
Ethersworn Canonist
Ingenious Smith
Stoneforge Mystic
Tidehollow Sculler

Sorcery (4)
Thoughtseize

Artifact (15)
Cranial Plating
Nettlecyst
Pithing Needle
Portable Hole
Relic of Progenitus
Shadowspear
Springleaf Drum
Welding Jar
Lands (23)
Concealed Courtyard
Godless Shrine
Goldmire Bridge
Inkmoth Nexus
Marsh Flats
Plains
Swamp
Urza’s Saga

Sideboard (15)
Welding Jar
Chalice of the Void
Dispatch
Etched Champion
Fragmentize
Grafdigger’s Cage
Manriki-Gusari
Tormod’s Crypt

Twój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *